Reklamı Kapat

Gaziantep'te nefesler tutuldu! İşte tüm partilerin adayları

Gaziantep’te 31 Mart 2024 Mahalli seçimlerinde 1 Milyon 393 bin 956 seçmen sandık başına giderek yeni belediye başkanları, meclis üyeleri ve muhtarları seçecek.

Emniyet seçim güvenliği için tedbirlerini aldığı Gaziantep’te 1 Milyon 393 bin 956 seçmen sandık başına giderek yeni belediye başkanları, meclis üyeleri ve muhtarları seçecek. 824 okul binasında 4 bin 418 sandığın bulunduğu ilimizde ilk kez oy kullanacak olanların sayısı ise 36 bin 507.  Adliye binası yetersiz kalacağı gerekçesiyle Gaziantep tarihinde ilk kez, Seçim Merkezi olarak Ortadoğu Fuar Merkezi kullanılacak. Seçimlerde 8 bin 288 personel görev yapacak, acil durumlar için ise bin 690 personel görevlendirildi. 

MOBİL SANDIKLAR OLACAK

Seçimde Toplam 484 kurye araç ve bin 354 kurye araç personelinin görevlendirildiği, bu kurye hizmetleri içinde ayrıca güvenlik önlemleri alındı. Okullarda oyunu kullanamayacak olan hasta ve engelli olanlar il sağlık müdürlüğünün 444 38 33 arayıp isimlerini yazdırıp, mobil sandıklarla oylarını kullanabilecek. 

ADAY BOLLUĞU YAŞANIYOR

Parti teşkilatları ve adaylar sahada son ana kadar seçim çalışmalarını sürdürdü. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin 3’üncü kez, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ise 4’ncü kez aday gösterildi. Gaziantep’te 3’ü bağımsız olmak üzere 29 isim Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yarışacak. Aday patlamasının yaşandığı kentte Gaziantep Büyükşehir Belediyesi için 29, Şehitkamil Belediye Başkanlığı için 28, Şahinbey Belediye Başkanlığı için 21 olmak üzere toplam 200 kişi mücadele edecek. 

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR 2. SIRADA

YSK’ya göre, tüm iller içinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı için en fazla başvurunun olduğu il İstanbul oldu. 49 ismin İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı için aday olduğu kenti 29 Büyükşehir Belediye Başkan adayıyla Gaziantep takip etti.

TAŞRA İLÇELERDE BÜYÜK HAREKET

Bu seçimlerde gözler taşra ilçelerde. Nizip, Oğuzeli, Araban ve Nurdağı’nda kıran kırana bir barış bekleniyor. Nüfusu az ancak aday sayısı bir hayli fazla olan taşra ilçelerde muhalefet adayları iktidar partisi adaylarını bir hayli zorlayacağa benziyor.

EN ÇOK SEÇMEN ŞAHİNBEY’DE

Seçimlerde en çok seçmen sayısı 609 bin 600 ile Şahinbey, en az 7 bin 334 kişi ile Karkamış’ta. Şahinbey’de 535 bin 964 seçmen oy kullanacağı seçimlerde diğer ilçelerde sandık ve seçmen sayısı şu şekilde: 

İslahiye 16 sandık, 44 bin 372 seçmen

Araban 91 sandık, 22 bin 511 seçmen

Karkamış 46 sandık 7 bin 334 seçmen

Nizip 344 sandık 97 bin 181 seçmen

Nurdağı 105 sandık, 27 bin 485 seçmen

Oğuzeli 127 sandık, 24 bin 784 seçmen

Yavuzeli 63 sandık 14 bin 635 seçmen

Şahinbey 1.840 sandık, 609 bin 600 seçmen

Şehitkamil 1.630 sandık, 535 bin 964 seçmen

Gaziantep'te nefesler tutuldu! İşte tüm partilerin adayları

İŞTE BÜYÜKŞEHİR VE 9 İLÇE’NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

 

BÜYÜKŞEHİR’DE 29 ADAY YARIŞACAK 

AK Parti Fatma Şahin Kimya Mühendisi Üniversite/Yüksekokul

İYİ Parti Gaziantep Yaşar Sağlam Avukat Üniversite/Yüksekokul

Anavatan Partisi Gaziantep Önder Beşe İş Adamı Ortaokul/Lise

Demokratik Sol Parti Gaziantep Mehmet Bozkurt Emekli Üniversite/Yüksekokul 

Yeniden Refah Partisi Gaziantep Şükrü Yılmaz İş İnsanı Üniversite/Yüksekokul

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi Gaziantep Selman Tutumlu Emekli Ortaokul/Lise

Türkiye Komünist Partisi Gaziantep Fatma Yücetaş Eczane Teknikeri Üniversite/Yüksekokul

Anadolu Birliği Partisi Gaziantep Ayfer Akay Kuaför İlkokul

Zafer Partisi Gaziantep Mehmet Pamuk İş Adamı Ortaokul/Lise

Halkın Kurtuluş Partisi Gaziantep Deniz Korkmaz İşçi İlkokul

Türkiye Komünist Hareketi Gaziantep Abdullah Tutuş Öğrenci Ortaokul/Lise 

Bağımsız Türkiye Partisi Gaziantep Ömer Faruk Boztepe Kuyumcu Ortaokul/Lise 

Gelecek Partisi Gaziantep Hüseyin Özcan İş Adamı Ortaokul/Lise 

Yeni Türkiye Partisi Gaziantep Salih Sezgin İş İnsanı Ortaokul/Lise

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep Muzaffer Ertürk Doktor Üniversite/Yüksekokul

Hür Dava Partisi Gaziantep Mehmet Nakşi Erat Gayrimenkul Üniversite/Yüksekokul

Hak Ve Özgürlükler Partisi Gaziantep Ayşe Çalışkan Serbest İlkokul

Adalet Birlik Partisi Gaziantep Hüseyin İnce İşletmeci Ortaokul/Lise

Demokrat Parti Gaziantep Abdülkadir Öz Avukat Üniversite/Yüksekokul

Millet Partisi Gaziantep Ali Galip Emrullah İnşaat Mühendisi Üniversite/Yüksekokul

Milli Yol Partisi Gaziantep Osman Dost Muhasebe Ortaokul/Lise

Adalet Partisi Gaziantep Murat Deniz İş İnsanı Ortaokul/Lise

Türkiye İşçi Partisi Gaziantep Ömer Atalay Emekli Üniversite/Yüksekokul 

Demokrasi Ve Atılım Partisi Gaziantep Ekrem Kurt Mali Müşavir Üniversite/Yüksekokul

Saadet Partisi Gaziantep Ahmet Cengiz Avukat Üniversite/Yüksekokul

Vatan Partisi Gaziantep Mustafa Gökçayır Mühendis Üniversite/Yüksekokul

Bağımsız Gaziantep Mahmut Karalar Matbaacı Ortaokul/Lise

Bağımsız Gaziantep Hasan Şahin Karacaoğlu İş İnsanı Üniversite/Yüksekokul 

Bağımsız Gaziantep Ramazan Karabudak Büfe İşletmeni Ortaokul/Lise…

ARABAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

İyi Parti Araban Erdal Ekinci Doktor Üniversite/Yüksekokul

Anavatan Partisi Araban Mehmet Cihan Demir Eczacı Ortaokul/Lise

Yeniden Refah Partisi Araban Hasan Doğru Elektrik Mühendisi Üniversite/Yüksekokul

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi Araban Rifat Dağdelen Esnaf İlkokul

Anadolu Birliği Partisi Araban Recai Yegen İnşaat İlkokul

Zafer Partisi Araban Rabia Seçkin Distrübitör Ortaokul/Lise

Bağımsız Türkiye Partisi Araban Seydi Ahmet Karaca Mali Müşavir Üniversite/Yüksekokul

Gelecek Partisi Araban Özlem Balim Ev Hanımı Ortaokul/Lise

Cumhuriyet Halk Partisi Araban Hüseyin Kılıç İş İnsanı Ortaokul/Lise

Hür Dava Partisi Araban Ahmet Görgel Mobilya İlkokul

Adalet Birlik Partisi Araban Emine İlhan Öğretmen Üniversite/Yüksekokul

Demokrat Parti Araban Turgay Sarıoğlu Emekli Ortaokul/Lise

Millet Partisi Araban Ali Emrullah İncearık Ticaret Üniversite/Yüksekokul

Milliyetçi Hareket Partisi Araban Mehmet Özdemir Esnaf Ortaokul/Lise

Demokrasi Ve Atılım Partisi Araban Mehmet Çınar Serbest Meslek İlkokul

Saadet Partisi Araban Reşit Çelik Serbest Çiftçi İlkokul

Vatan Partisi Araban Ali Gökçayır Elektrikçi İlkokul

Bağımsız Araban İbrahim Koca Esnaf İlkokul

İSLAHİYE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

AK Parti İslahiye Kemal Vural Ziraat Mühendisi Üniversite/Yüksekokul

İyi Parti İslahiye Hacer Bülbül Kişisel Gelişim Uzmanı Ortaokul/Lise

Anavatan Partisi İslahiye Hatice Sibel Ölçal Muhasebe Ortaokul/Lise

Demokratik Sol Parti İslahiye Niyazi İncearık Serbest Meslek Ortaokul/Lise

Yeniden Refah Partisi İslahiye Murat Mustafa Selimoğlu Akaryakıt İşletmeciliği Ortaokul/Lise

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi Gaziantep İslahiye Mehmet Güllü Aydın Serbest İlkokul

Zafer Partisi İslahiye Mustafa Öztürk Emekli Korucu Başı İlkokul

Halkın Kurtuluş Partisi İslahiye Kemal Kaya İşçi İlkokul

Bağımsız Türkiye Partisi İslahiye Ömer Murat Karaca Öğrenci Üniversite/Yüksekokul

Gelecek Partisi İslahiye Ali Demir İş İnsanı İlkokul

Cumhuriyet Halk Partisi İslahiye Okan Öztürk Emekli Üniversite/Yüksekokul

Hür Dava Partisi İslahiye Mehmet Şimşek Eğitimci Ortaokul/Lise

Hak Ve Özgürlükler Partisi İslahiye İsmail Akdoğan Serbest Ortaokul/Lise

Millet Partisi İslahiye Mehmet Mustafa Yakar Eğitimci Üniversite/Yüksekokul

Demokrasi Ve Atılım Partisi İslahiye Bekir Yücel Avukat Üniversite/Yüksekokul

Vatan Partisi İslahiye Cuma Dal Emekli İlkokul

Bağımsız İslahiye Süleyman Yılmaz

KARKAMIŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

İyi Parti Karkamış Mehmet Polat Çiftçi İlkokul

Büyük Birlik Partisi Karkamış Ahmet Yılmaz Serbest Üniversite/Yüksekokul

Anavatan Partisi Karkamış Gökhan Tosun İş Adamı İlkokul

Demokratik Sol Parti Karkamış Muhammed Dağcı Bakım Onarım Üniversite/Yüksekokul

Yeniden Refah Partisi Karkamış Ahmet Kılıçparlar Mali Müşavir Üniversite/Yüksekokul

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi Karkamış Dilan Coşkun Avukat Üniversite/Yüksekokul

Zafer Partisi Karkamış Nilgün Balcı Aşçı Ortaokul/Lise

Bağımsız Türkiye Partisi Karkamış Can Akın Muhasebe Üniversite/Yüksekokul

Gelecek Partisi Karkamış Mehmet Osman Başıbüyük İş Adamı Üniversite/Yüksekokul

Cumhuriyet Halk Partisi Karkamış Mustafa Güzel İş İnsanı Ortaokul/Lise

Hür Dava Partisi Karkamış Ali Kemal Kılıçparlar Serbest Ortaokul/Lise

Demokrat Parti Karkamış Gökhan Büyük Makine Müh: Üniversite/Yüksekokul

Millet Partisi Karkamış Sabahaddin Karakuş İlahiyat Üniversite/Yüksekokul

Milliyetçi Hareket Partisi Karkamış Bülent Tiryaki Öğretmen İdareci Üniversite/Yüksekokul

Demokrasi Ve Atılım Partisi Karkamış Oruç Fatih Erbilici Mali Müşavir Üniversite/Yüksekokul

Saadet Partisi Karkamış Abdullah Öztürk Serbest Ortaokul/Lise

Vatan Partisi Karkamış Sevgi Gören Ev Hanımı Ortaokul/Lise

NİZİP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Adalet Ve Kalkınma Partisi Nizip Haci Fevzi Akdoğan İş İnsanı Üniversite/Yüksekokul

İyi Parti Nizip Gizem Büşra Bilgiç Avukat Üniversite/Yüksekokul

Büyük Birlik Partisi Nizip Şerif Kaya Özel Güvenlik Şefi Ortaokul/Lise

Anavatan Partisi Nizip Hasan Tosun İş Adamı Ortaokul/Lise

Demokratik Sol Parti Nizip Hüseyin Topaloğlu İşçi İlkokul

Yeniden Refah Partisi Nizip Mustafa Doktoroğlu Sanayici (İş İnsanı) Ortaokul/Lise

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi Nizip Yusuf Güler Emekli İlkokul

Zafer Partisi Nizip Şahmeran Şeker Özel Sektör Ortaokul/Lise

Bağımsız Türkiye Partisi Nizip Enes Bozkurt Makine Mühendisi Üniversite/Yüksekokul

Gelecek Partisi Nizip Hasan Şimşek İş Adamı Ortaokul/Lise

Cumhuriyet Halk Partisi Nizip Ali Doğan İş İnsanı Ortaokul/Lise

Hür Dava Partisi Nizip Bayram Çakar Serbest Üniversite/Yüksekokul

Demokrat Parti Nizip Ahmet Hakan Akfırat Tüccar Üniversite/Yüksekokul

Millet Partisi Nizip İbrahim Halil Emrullah Ziraat Mühendisi Üniversite/Yüksekokul

Adalet Partisi Nizip Ayhan Şimşek Nakliyeci İlkokul

Demokrasi Ve Atılım Partisi Nizip Erol Ongur İş Adamı Ortaokul/Lise

Saadet Partisi Nizip Ömer Yılmaz Ticaret Üniversite/Yüksekokul

Vatan Partisi Nizip Emrah Yıldız Elektrik Elektronik Mühendisi Üniversite/Yüksekokul

Bağımsız Gaziantep Nizip Adnan Sönmez

NURDAĞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Adalet Ve Kalkınma Partisi Nurdağı Mehmet Yıldırır Ziraat Mühendisi Üniversite/Yüksekokul

İyi Parti Nurdağı İlhan Tek Galerici Üniversite/Yüksekokul

Anavatan Partisi Nurdağı Ulaş Gezer İş Adamı Ortaokul/Lise

Demokratik Sol Parti Nurdağı Mustafa Barna Serbest Ortaokul/Lise

Yeniden Refah Partisi Nurdağı Hasan Dilek Emekli Üniversite/Yüksekokul

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi Nurdağı Müslüm Denizhan Serbest Meslek İlkokul

Zafer Partisi Nurdağı Yağmur Albayram Üniversite Öğrenci Ortaokul/Lise

Halkın Kurtuluş Partisi Nurdağı Şahin Özdemir İşçi İlkokul

Bağımsız Türkiye Partisi Nurdağı Süleyman Kılınç Emekli Üniversite/Yüksekokul

Cumhuriyet Halk Partisi Nurdağı Mustafa Çetin Avukat Üniversite/Yüksekokul

Hür Dava Partisi Nurdağı Sait Cihangir Şoför Ortaokul/Lise

Demokrat Parti Nurdağı Kerem Yılmaz Muhasebeci Ortaokul/Lise

Millet Partisi Nurdağı Asım Barık Eğitimci Üniversite/Yüksekokul

Demokrasi Ve Atılım Partisi Nurdağı Rukiye Kılıçkıran Ev Hanımı Ortaokul/Lise

Saadet Partisi Nurdağı Erhan Özçoban Serbest Ortaokul/Lise

Vatan Partisi Nurdağı Leyla Dal Ev Hanımı

OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

İyi Parti Oğuzeli Mehmet Kılınç

Büyük Birlik Partisi Oğuzeli Hüseyin Taşdemir Özel Güvenlik Ortaokul/Lise

Anavatan Partisi Oğuzeli Eren Gülerim İnşaat Teknikeri Üniversite/Yüksekokul

Demokratik Sol Parti Oğuzeli Yakup Öztürkmen Çiftçi İlkokul

Yeniden Refah Partisi Oğuzeli Bekir Öztekin Üniversite/Yüksekokul

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi Oğuzeli Yılmaz Melet Üniversite/Yüksekokul

Anadolu Birliği Partisi Oğuzeli Hüseyin Bulut Ticaret İlkokul

Zafer Partisi Oğuzeli Mehmet Çapkur Sanayici İlkokul

Bağımsız Türkiye Partisi Oğuzeli Hasan Kurt Emekli Ortaokul/Lise

Cumhuriyet Halk Partisi Oğuzeli Ahmet Bozgeyik Üniversite/Yüksekokul

Hür Dava Partisi Oğuzeli Adil Kök Emekli İlkokul

Demokrat Parti Oğuzeli Süleyman Mercan Eğitimci Ortaokul/Lise

Millet Partisi Oğuzeli Mehmet Ekinci Ticaret İlkokul

Milli Yol Partisi Oğuzeli Adnan Bozkıroğlu İthalat İhracat Üniversite/Yüksekokul

Adalet Partisi Oğuzeli Zerafettin Yıldırım İş İnsanı İlkokul

Milliyetçi Hareket Partisi Oğuzeli Mehmet Sait Kılıç Üniversite/Yüksekokul

Demokrasi Ve Atılım Partisi Oğuzeli Mehmet Bozkurt Öğretmen Üniversite/Yüksekokul

Saadet Partisi Oğuzeli Cebbar Dinç İlkokul

Vatan Partisi Oğuzeli Ayşe Bakışgan Ev Hanımı İlkokul

ŞAHİNBEY BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

AK Parti Şahinbey Mehmet İhsan Tahmazoğlu Yeminli Mali Müşavir Üniversite/Yüksekokul

İyi Parti Şahinbey Işıl Kulaksız İş Kadını Üniversite/Yüksekokul

Büyük Birlik Partisi Şahinbey Hülya Demir Avukat Üniversite/Yüksekokul

Memleket Partisi Şahinbey Halil İbrahim Çıbık İş İnsanı Üniversite/Yüksekokul

Anavatan Partisi Şahinbey Ebru Ersan Mühendis Üniversite/Yüksekokul

Demokratik Sol Parti Şahinbey Kenan Erdem Emlak Ortaokul/Lise

Yeniden Refah Partisi Şahinbey Mehmet Ös Akademisyen/Smmm Üniversite/Yüksekokul

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi Şahinbey Yakup Koca Avukat Üniversite/Yüksekokul

Türkiye Komünist Partisi Şahinbey Fati Bahar Gıda Mühendisi Üniversite/Yüksekokul

Zafer Partisi Şahinbey Mikail Yıldız Makina Mühendisi Üniversite/Yüksekokul

Halkın Kurtuluş Partisi Şahinbey Mehmet Yüce İşçi İlkokul

Bağımsız Türkiye Partisi Şahinbey Aslı Geldeç İş Kadını Ortaokul/Lise

Gelecek Partisi Şahinbey Savaş Sabri Ongur İş İnsanı Ortaokul/Lise

Cumhuriyet Halk Partisi Şahinbey Arkın Bereketoğlu Veteriner Hekim Üniversite/Yüksekokul

Hür Dava Partisi Şahinbey Orhan Harat Esnaf Ortaokul/Lise

Demokrat Parti Şahinbey Ali Gürler Emekli Ortaokul/Lise

Millet Partisi Şahinbey Mehmet Akan İktisat Üniversite/Yüksekokul

Milli Yol Partisi Şahinbey Ali Dal Ticaret Ortaokul/Lise

Türkiye İşçi Partisi Şahinbey Harun Yıldırım İşçi Ortaokul/Lise

Demokrasi Ve Atılım Partisi Şahinbey Bekir Saltan İnşaat Mühendisi Üniversite/Yüksekokul

Saadet Partisi Şahinbey Yılmaz Sağçetin Tekstil Ortaokul/Lise

Vatan Partisi Şahinbey Yusuf Gören Muhasebe Üniversite/Yüksekokul

ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Adalet Ve Kalkınma Partisi Şehitkamil Muhammet Rıdvan Fadıloğlu Üniversite/Yüksekokul

İyi Parti Şehitkamil Selami Demirkol Ortaokul/Lise

Büyük Birlik Partisi Şehitkamil Mehmet Vahdettin Yüksel İlkokul

Memleket Partisi Şehitkamil Ercan Akyosun Ortaokul/Lise

Anavatan Partisi Şehitkamil Vakıf Demir Ortaokul/Lise

Demokratik Sol Parti Şehitkamil Cengiz Barna İlkokul

Yeniden Refah Partisi Şehitkamil Kamil Yavuzer Üniversite/Yüksekokul

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi Şehitkamil Kemal İlik Ortaokul/Lise

Türkiye Komünist Partisi Şehitkamil Damla Çınar Üniversite/Yüksekokul

Anadolu Birliği Partisi Şehitkamil Cevdet Solmaz İlkokul

Zafer Partisi Şehitkamil Erman Ebçem Üniversite/Yüksekokul

Halkın Kurtuluş Partisi Şehitkamil Hatice Gül Esmer İlkokul

Bağımsız Türkiye Partisi Şehitkamil Halit Bozkurt Ortaokul/Lise

Cumhuriyet Halk Partisi Şehitkamil Umut Yılmaz Üniversite/Yüksekokul

Hür Dava Partisi Şehitkamil Mustafa Karakurt Ortaokul/Lise

Demokrat Parti Şehitkamil Omay Karaata Üniversite/Yüksekokul

Millet Partisi Şehitkamil Metin Dertli Üniversite/Yüksekokul

Milli Yol Partisi Şehitkamil Ahmet Burak Kurt Üniversite/Yüksekokul

Adalet Partisi Şehitkamil Muzaffer Pekmezci Ortaokul/Lise

Türkiye İşçi Partisi Şehitkamil Turgut Çelik Üniversite/Yüksekokul

Demokrasi Ve Atılım Partisi Şehitkamil Okan Kısacık Üniversite/Yüksekokul

Saadet Partisi Şehitkamil Mehmet Hayri Kamalı İş Adamı Ortaokul/Lise

Vatan Partisi Şehitkamil Sinan Büyükhatipoğlu Üniversite/Yüksekokul

Deva Partisi Okan Kısacık 

Bağımsız Şehitkamil Yusuf Bölükler İlkokul

Bağımsız Şehitkamil Müslüm Aslan İlkokul

Bağımsız Şehitkamil Osman Batman İlkokul

Bağımsız Şehitkamil Mehmet Yılmaz Ortaokul/Lise

Bağımsız Gaziantep Şehitkamil Hüseyin Kıran

 

YAVUZELİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Adalet Ve Kalkınma Partisi Yavuzeli Mustafa Kemal Sakaroğlu Üniversite/Yüksekokul

İyi Parti Yavuzeli Ahmet Çakmak Ortaokul/Lise

Anavatan Partisi Yavuzeli Vakkas Demir Ortaokul/Lise

Demokratik Sol Parti Yavuzeli Ramazan Kılıç Serbest İlkokul

Yeniden Refah Partisi Yavuzeli Mehmet Kaya Ortaokul/Lise

Anadolu Birliği Partisi Yavuzeli Emin Akay İlkokul

Zafer Partisi Yavuzeli Ramazan Burak Ateş Arkeolog Üniversite/Yüksekokul

Bağımsız Türkiye Partisi Yavuzeli Ömer Ökeli Ortaokul/Lise

Gelecek Partisi Yavuzeli Hüseyin Çakmak Ortaokul/Lise

Cumhuriyet Halk Partisi Yavuzeli Bekir Sakar Üniversite/Yüksekokul

Hür Dava Partisi Yavuzeli Kenan Yüksek Üniversite/Yüksekokul

Millet Partisi Yavuzeli Şıh Tahir Taşdelen Serbest Ortaokul/Lise

Demokrasi Ve Atılım Partisi Yavuzeli Hüseyin Dal Serbest Üniversite/Yüksekokul

Saadet Partisi Yavuzeli Fevzi Karakaya Üniversite/Yüksekokul

Vatan Partisi Yavuzeli Hüseyin Kozan Ortaokul/Lise…

30 Mar 2024 - 17:31 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gaziantep Refleks Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gaziantep Refleks Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Gaziantep Refleks Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gaziantep Refleks Haber değil haberi geçen ajanstır.


Gaziantep Haber